» NGF Competitie » Starttijden Competitie 2023

Team Holes Klasse Poule Teams Starttijden (hole)

Donderdag 23 maart 2023

Dames 3
Senioren
27 3e klasse M30 Leeuwenbergh 2 – Liemeer 2
Rozenstein 3 – De Lingewaelsche 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 30 maart 2023

Dames 5
Senioren
27 3e klasse M29 De Haenen 3 – Oosterhoutse 3
Capelle a/d IJssel 3 – De Lingewaelsche 1
10.30 (h1)
11.00(h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 6
Senioren
27 3e klasse M31 Oosterhoutse 2 – De Haenen 2
Toxandria 2 – Wouwse Plantage 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zaterdag 1 april 2023

Heren 1 36 Standaard
Hoofdklasse
H1 Goyer 1 – Houtrak 1
Rosendaelsche 1 – De Merwelanden 1
Kon. Haagsche 1 – Noord Nederlandse 1
Deze wedstrijden worden gespeeld op Golfclub Kleiburg
9.00 (h1)
9.30 (h1)
9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Zondag 2 april 2023

Dames 2 36 Standaard
1e klasse
D11 Kon. Haagsche 2 – Kleiburg 1
Noordwijkse 2 – Rozenstein1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 4 36 1e klasse H111 Almeerderhout 3 – De Pan 4
Noordwijkse 5 – Houtrak 4
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 7 april 2023

Heren 4
Senioren
27 3e klasse P32 Kon. Haagsche 5 – Leeuwenbergh 2
Kennemer 5 – Capelle a/d IJssel 2
10.30 (h1)
11.00(h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2
Senioren
18 1e klasse P235 Capelle a/d IJssel 1 – Oude Maas 1
Leeuwenbergh 1 – Kleiburg 2
11.30 (h1)
12.00 (h1)

Dinsdag 11 april 2023

Dames 4 27 2e klasse D313 Noordwijkse 4 – Kon. Haagsche 3
Hilversumsche 2 – Anderstein 3
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 13 april 2023

Dames 4
Senioren
27 3e klasse M28 Albatross 2 – De Goese Golf 1
De Woeste Kop 1 – Cromstrijen 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 14 april 2023

Heren 3
Senioren
27 3e klasse P31 Noordwijkse 7 – Wouwse Plantage 2
De Batouwe 3 – Kon. Haagsche 6
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 5
Senioren
27 4e klasse P60 Rijswijkse 2 – Kon. Haagsche 8
Groendael 2 – De Hooge Rotterdamsche 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 16 april 2023

Dames 2 27 3e klasse D222 Oosterhoutse 2 – De Strijensche 1
Domburgsche 1 – De Hooge Rotterdamsche 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 3 27 5e klasse H273 De Strijensche 1 – Delfland 2
De Woeste Kop 4 – Rijswijkse 3
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Donderdag 20 april 2023

Dames 1
Senioren
27 Hoofdklasse M1 Almeerderhout 1 – Eindhovensche 2
Noordwijkse 1 – Hilversumsche 1
Deze wedstrijden worden gespeeld op Golfclub Kleiburg
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 2
Senioren
27 2e klasse M17 Princenbosch 2 – De Hooge Rotterdamsche 1
Capelle a/d IJssel 2 – Roxenisse 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 21 april 2023

Heren 2
Senioren
27 1e klasse P6 Toxandria 1 – Wouwse Plantage 1
Oosterhoutse 1 – Kon. Haagsche 4
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 6
Senioren
27 4e klasse P59 Leeuwenbergh 4 – Bentwoud 1
Zeegersloot 3 – Kleiburg 3
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 23 april 2023

Heren 2 36 1e klasse H112 Haarlemmermeersche 2 – Kon. Haagsche 6
A’dam Old Course 2 – Noordwijkse 3
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1 27 1e klasse H210 Oude Maas 2 – Grevelingenhout 1
Kleiburg 1 – De Hooge Rotterdamsche 2
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 25 april 2023

Dames 1 27 1e klasse D309 Toxandria 1 – Kon. Haagsche 2
Kleiburg 1 – Leeuwenbergh 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 28 april 2023

Heren 1
Senioren
27 Hoofdklasse P3 Noordwijkse 2 – Prise d’Eau 1
Kennemer 1 – De Herkenbosche 1
Deze wedstrijden worden gespeeld op Golfclub Kleiburg
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 8
Senioren
27 5e klasse P95 Grevelingenhout 2 – De Hooge Rotterdamsche 5
Oude Maas 3 – Domburgsche 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 30 april 2023

Heren 3 36 1e klasse H108 Wouwse Plantage 2 – Grevelingenhout 2
De Merwelanden 2 – Kon. Haagsche 5
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2 27 4e klasse H261 Westerpark 2 – Kleiburg 6
Rozenstein 1 – De Hooge Rotterdamsche 4
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 2 mei 2023

Dames 2 27 1e klasse D312 De Haar 2 – Kleiburg 2
Zeegersloot 1 – Noordwijkse 3
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 3 27 2e klasse D315 Toxandria 2 – Wouwse Plantage 2
De Merwelanden 1 – Prise d’Eau 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 5 mei 2023

Heren 7
Senioren
27 4e klasse P58 Rijswijkse 3 – Leeuwenbergh 5
Capelle a/d IJssel 3 – De Merwelanden 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1
Senioren
18 Hoofdklasse P208 Princenbosch 1 – De Haenen 1
Dongen 1 – Kagerzooom 1
11.30 (h1)
12.00 (h1)

Zaterdag 6 mei 2023

Dames 1 36 Standaard
hoofdklasse
D2 Houtrak 1 – Kon. Haagsche 1
Hilversumsche 1 – Noordwijkse 1
Rosendaelsche 1 – Eindhovensche 2
Deze wedstrijden worden gespeeld op Golfclub Kleiburg
9.00 (h1)
9.30 (h1)
9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Zondag 7 mei 2023

Heren 5 36 2e klasse H119 Leeuwenbergh 2 – Kennemer 5
Capelle a/d IJssel 2 – Olympus 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 1 27 2e klasse D218 Landgoed Bergvliet 1 – Cromstrijen 2
Reymerswael 1 – Capelle a/d IJssel 1
10.00 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 11 juni 2023

Jeugd 3 36 J1 De Hoge Kleij 1 – Houtrak 1
Leeuwenbergh 1 – Haarlemmermeersche 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 4 36 J11 Noordwijkse 3 – Delfland 1
De Hooge Rotterdamsche 2 – Rozenstein 1
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 18 juni 2023

Jeugd 1 36 J3 Houtrak 2 – Leeuwenbergh 1
Noordwijkse 1 – De Noordhollandse 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 2 36 J2 The Duke 1 – Rijk van Nijmegen 1
Brunsummerheide 1 – Princenbosch 1
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)