» NGF Competitie » Starttijden Competitie 2024

Team

Holes

Klasse

Poule

Teams

Starttijden (hole)

Zaterdag 16 maart 2024

Heren 1 36 Hoofdklasse H2 Noordwijkse 1-De Hoge Kleij 1 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Rosendaelsche 1-The Duke 1 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Amelisweerd 1-Kon. Haagsche 1 9.00 (h10) 13.30 (h10)

Zaterdag 23 maart 2024

Dames 1 36 Hoofdklasse D2 Kennemer 1-Eindhovensche 1 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Houtrak 1-Haarlemmermeersche 1 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Hilversumsche 1-Noord Nederlandse 1 9.00(h10) 13.30 (h10)

Donderdag 4 april 2024

Dames 2 50+ 27 2de klasse M19 Leeuwenbergh 1-Noordwijkse 4 10.30 (h1) 13.30 (h1)
Zeegersloot 2-Rozenstein 2 11.00 (h1) 14.00 (h1)

Vrijdag 5 april 2024

Heren 2 65+ 18 1ste klasse O11 Rozenstein 1-Capelle a/d IJssel 2 11.30 (h1)
Cromstrijen 6-Kagerzoon 3 12.15 (h1)

Zondag 7 april 2024

Dames 2 36 2de klasse D13 De Merwelanden 1-Rijswijkse 1 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Broekpolder 2-De Haar 2 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Heren 3 36 1ste klasse H107 Houtrak 4-Noordwijkse 4 9.00 (h10) 13.30 (h10)
Amsterdamse 2-Kon. Haagsche 5 9.30 (h10) 14.00 (h10)

Donderdag 11 april 2024

Dames 1 50+ 18 1ste klasse M231 Kagerzoom 2-Capelle a/d IJssel 1 11.30 (h1)
Leeuwenbergh 1-Rozenstein 5 12.15 (h1)
Dames 2 50+ 18 1ste klasse M230 Dongen 2-Cromstrijen 2 11.30 (h10)
Roxenisse 1-Groendael 1 12.15 (h10)

Vrijdag 12 april 2024

Heren 2 50+ 18 1ste klasse P227 Rijswijkse 2-Almeerderhout 3 11.30 (h1)
A’dam Old Course 1-Capelle a/d IJssel 2 12.15 (h1)
Heren 3 50+ 18 1ste klasse P226 Rozenstein 3-A’dam Old Course 2 11.30(h10)
Leeuwenbergh 1-Almeerderhout 4 12.15 (h10)

Zondag 14 april 2024

Heren 4 36 1ste klasse H108 Noordwijkse 5-Rijswijkse 2 9.00 (h1) 13.30 (h1)
De Merwelanden 2-Houtrak 6 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Heren 2 18 3de klasse H227 De Hooge Rotterdamsche 3-Bentwoud 3 11.30 (h1)
Kleiburg 2-Kagerzoom 1 12.15 (h1)

Donderdag 18 april 2024

Dames 5 50+ 18 3de klasse M26 Amelisweerd 3-De Lingenwaelsche 1 11.30 (h1)
Prise d’Eau 3-De Dommel 7 12.15 (h1)
Dames 6 50+ 18 3de klasse M32 Kennemer 8-Noordwijkse 6 11.30(h10)
Capelle a/d IJssel 1-Rozenstein 3 12.15 (h10)

Vrijdag 19 april 2024

Heren 2 50+ 27 1ste klasse P10 Kon. Haagsche 3-De Batouwe 1 10.30 (h1) 13.30 (h1)
Liemeer 1-Zeegersloot 1 11.00 (h1) 14.00 (h1)
Heren 3 50+ 27 2de klasse P20 Amsterdamse 2-Kon Haagsche 5 10.30(h10) 13.30 (h10)
Rijswijkse 1-Noordwijkse 4 11.00(h10) 14.00 (h10)

Zondag 21 april 2024

Heren 2 36 Hoofdklasse H104 Kon. Haagsche 4-The Duke 2 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Eindhovensche 2-Wouwse Plantage 2 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Heren 3 18 4de klasse H252 Kleiburg 5-De Strijensche 1 11.30 (h1)
Rozenstein 1-De Hooge Rotterdamsche 5 12.15 (h1)

Donderdag 25 april 2024

Dames 1 50+ 27 Hoofdklasse M3 De Pan 1-Houtrak 1 10.30 (h1) 13.30 (h1)
Noordwijkse 1-Kon. Haagsche 2 11.00 (h1) 14.00 (h1)
Dames 4 50+ 18 3de klasse M30 Princenbosch 3-De Goese golf 1 11.30 (h1)
De Haenen 1-Albatross 1 12.15 (h1)

Vrijdag 26 april 2024

Heren 1 50+ 18 Hoofdklasse P206 Kleiburg 1-Houtrak 1 11.30 (h1)
Capelle a/d IJssel 1-Rozenstein 1 12.15 (h1)
Heren 4 50+ 18 1ste klasse P224 De Goese Golf 1-Roxenisse 1 11.30(h10)
Broekpolder 4-De Woeste Kop 2 12.15 (h10)

Zondag 28 april 2024

Dames 3 36 2de klasse D12 Toxandria 2-De Lingewaelsche 1 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Broekpolder 3-De Tongelreep 1 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Dames 1 18 2de klasse D219 Landgoed Bergvliet 1-De Haenen 1 11.30 (h1)
Oosterhoutse 2-Princenbosch 2 12.15 (h1)

Donderdag 2 mei 2024

Dames 3 50+ 27 2de klasse M18 Kleiburg 1-Zeegersloot 1 10.30 (h1) 13.30 (h1)
Leeuwenbergh 2-Kon. Haagsche 3 11.00 (h1) 14.00 (h1)
Dames 7 50+ 18 3de klasse M33 Veldzijde 1-De Haar 3 11.30 (h1)
Hilversumsche 7-Kennemer 6 12.15 (h1)

Vrijdag 3 mei 2024

Heren 1 50+ 27 1ste klasse P9 Capelle a/d IJssel 1-De Hooge Rotterdamsche 1 10.30 (h1) 13.30 (h1)
Kon. Haagsche 4-Leeuwenbergh 1 11.00 (h1) 14.00 (h1)
Heren 1 65+ 18 Hoofdklasse O7 De Haenen 1-Kleiburg 1 11.30 (h1)
Cromstrijen 1-Prise d’Eau 1 12.15 (h1)

Zondag 5 mei 2024

Heren 5 36 3de klasse H130 Hooge Rotterdamsche 3-Liemeer 3 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Leeuwenbergh 4-Westerpark 2 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Heren 1 27 1ste klasse H212 Leeuwenbergh 2-Kleiburg 1 10.00 (h1) 13.30 (h10)
Bentwoud 1-Kon. Haagsche 1 10.30 (h1) 14.00 (h10)

Zondag 2 juni 2024

Jeugd 4 36 1ste klasse J7 Rozenstein 2-Leeuwenbergh 2 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Broekpolder 4-De Hooge Rotterdamsche 1 9.30 (h1) 14.00 (h1)

Zondag 9 juni 2024

Jeugd 1 36 Hoofdklasse J4 Haarlemmermeersche 1-Houtrak 1 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Kon. Haagsche 1-Leeuwenbergh 1 9.30 (h1) 14.00 (h1)
Jeugd 2 36 Hoofdklasse J2 Rozenstein 1-Noordwijkse 1 9.00 (h10) 13.30 (h10)
Hilversumsche 1-De Noordhollandse 1 9.30 (h10) 14.00 (h10)

Zondag 16 juni 2024

Jeugd 3 36 1ste klasse J9 Zeegersloot 1-Kon. Haagsche 2 9.00 (h1) 13.30 (h1)
Broekpolder 3-Houtrak 4 9.30 (h1) 14.00 (h1)