» Competitie » Starttijden Competitie 2020

 

Team Holes Klasse Poule Teams Starttijden (hole)

Dinsdag 31 maart 2020

Dames 2 27 1ste klasse D312 Kon. Haagsche 2-Groendael 2
De Merwelanden 2-Noordwijkse 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 5 april 2020

Heren 2 36 Reserve hoofdklasse H101 Noordwijkse 2-Almeerderhout 3
Rosendaelsche 2-Princenbosch 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2 27 4de klasse H261 Golfvereniging Nederland 6-Princenbosch 3
Prise d’Eau 3-Groendael 3
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 7 april 2020

Dames 1 27 1ste klasse D307 Princenbosch 2-De Brugse Vaart 1
Kleiburg 1-Delfland 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 9 april 2020

Dames senioren 1 27 hoofdklasse M3 Kon. Haagsche 1-Oosterhoutse 1
Leeuwenbergh 1-Zeewolde 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 10 april 2020

Heren senioren 7 27 5de klasse P89 Albatross 2-De Batouwe 6
ANWB Golf 1-Kleiburg 4
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 8 27 5de klasse P70 Oosterhoutse 4-Landgoed Bergvliet 1
Cromstrijen 4-Kon. Haagsche 10
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 14 april 2020

Dames 4 27 2de klasse D318 Wouwse Plantage 1-Zeegersloot 2
De Goese Golf 1-Cromstrijen 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 17 april 2020

Heren senioren 1 18 1ste klasse P212 Oude Maas 1-Rozenstein 1
Grevelingenhout 2-Kagerzoom 2
11.30 (h1)
12.00 (h1)
Heren senioren 2 18 2de klasse P222 Princenbosch 1-Rijswijkse 3
Domburgsche 2-De Zeeuwsche 2
11.30 (h10)
12.00 (h10)

Zondag 19 april 2020

Dames 2 36 1ste klasse D3 Westerpark 1-Leeuwenbergh 1
Noordwijkse 3-Toxandria 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 5 36 3de klasse H121 Kleiburg 3-Landgoed Nieuwkerk 2
Cromstrijen 2-De Hooge Rotterdamsche 2
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 21 april 2020

Dames 5 27 2de klasse D315 De Hoge Kleij 2-Kon. Haagsche 3
Noordwijkse 4-Anderstein 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 23 april 2020

Dames senioren 2 27 Hoofdklasse M6 Anderstein 1-Amsterdamse 1
Kon. Haagsche 1-De Pan 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 24 april 2020

Heren senioren 5 27 3de klasse P23 De Purmer 2-Kennmer 5
Noordwijkse 5-Zeegersloot 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 6 27 4de klasse P47 Hitland 1-De Lingewaelsche 2
De Hooge Rotterdamsche 2-Capelle a/d IJssel 3
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 26 april 2020

Dames 1 36 1ste klasse D6 De Haar 1-De Hooge Rotterdamsche 1
Kon. Haagsche 2-Spaarnwoude 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 2 27 3de klasse D233 Old Course Loenen 1-Kavel II Beemster 1
Broekpolder 2-ANWB Golf 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 28 april 2020

Dames 3 27 2de klasse D319 De Texelse 1-Liemeer 1
De Noordhollandse 1-Dirkshorn 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 6 27 3de klasse D326 Kleiburg 2-Wouwse Plantage 2
Kon. Haagsche 5-Prise d’Eau 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 1 mei 2020

Heren senioren 1 27 Hoofdklasse P4 Toxandria 1-Crossmoor 1
Kon. Haagsche 1-De Merwelanden 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 3 27 2de klasse P20 Rozenstein 1-De Batouwe 1
De Hooge Rotterdamsche 1-Amelisweerd 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 3 mei 2020

Heren 4 36 1ste klasse H106 Houtrak 5-Noordwijkse 6
Kennemer 4-Kon. Haagsche 5
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 1 27 2de klasse D218 Landgoed Bergvliet 2-Cromstrijen 2
Noordwijkse 1-Rijswijkse 2
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Donderdag 7 mei 2020

Dames senioren 3 27 3de klasse M29 Rozenstein 5-Kagerzoom 1
Zeegersloot 2-Noordwijkse3
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 8 mei 2020

Heren senioren 2 27 1ste klasse P6 Grevelingenhout 1-Wouwse Plantage 1
Kon. Haagsche 3-Capelle a/d IJssel 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 4 27 2de klasse P19 Leeuwenbergh 1-Noordwijkse 4
Rijswijkse 1-Kon. Haagsche 5
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zaterdag 9 mei 2020

Heren 1 36 Standaard Hoofdklasse H2 Kennemer 1-Kon. Haagsche 1
Noordwijkse 1-Rosendaelsche 1
Princenbosch 1-Grevelingenhout 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
9.30 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Zondag 10 mei 2020

Heren 3 36 Reserve hoofdklasse H104 Kon. Haagsche 3-The Duke 2
De Pan 2-Eindhovensche 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1 27 Hoofdklasse H201 De Hooge Rotterdamsche 1-De Berendonck 1
Oude Maas 1-Het Woold 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 7 juni 2020

Jeugd 1 36 Hoofdklasse J4 Haarlemmermeersche 1-Houtrak 1
Goyer 1-Amelisweerd 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 5 36 2de klasse J12 Leeuwenbergh 3-De Hooge Rotterdamsche 1
Noordwijkse 3-Rijswijkse 1
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 14 juni 2020

Jeugd 2 36 Hoofdklasse J3 Noordwijkse 1-Leeuwenbergh 1
Grevelingenhout 1-Kon. Haagsche 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 1 18 Hoofdklasse J102 Delfland 2-Rijswijkse 1
Broekpolder 1-Zeegersloot 1
9.00 (h10)
9.30 (h10)

Zondag 21 juni 2020

Jeugd 3 36 1ste klasse J6 Wouwse Plantage 1-Princenbosch 2
Kleiburg 1-Grevelingenhout 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 5 juli 2020

Jeugd 4 36 2de klasse J13 Delfland 1-Wouwse Plantage 1
Leeuwenbergh 2-Kon. Haagsche 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)