» Competitie » Starttijden Competitie 2019
Team Holes Klasse Poule Teams Starttijden (hole)

Zaterdag 30 maart 2019

Heren 1 36 Standaard Hoofdklasse H2 Eindhovensche 1-The Duke 1
Goyer 1-Amelisweerd 1
Noordwijkse 1-Grevelingenhout 1
9.00 (h1)
9.30(h1)
9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Zondag 31 maart 2019

Heren 3 36 Reserve Hoofdklasse H103 Houtrak 2-Noordwijkse 3
Eindhovensche 2-Prise d’Eau 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 4 36 Reserve 1steklasse H105 Kon. Haagsche 4-Kralingen 2
De Merwelanden 2-Noordwijkse 6
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 2 april 2019

Dames 4 27 2de klasse D318 Goyer 3-Kralingen 1
Anderstein 3-Hilversumsche 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 5 27 2de klasse D320 Heiloo 1-Noordwijkse 4
Kennemer 3-De Noordhollandse 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 7 april 2019

Dames 1 36 Standaard 1ste klasse D7 Toxandria 1-Noordwijkse 3
Kon. Haagsche 2-De Pan 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2 36 Reserve hoofdklasse H102 Almeerderhout 2-Kennemer 2
Princenbosch 2-Eindhovensche 3
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 9 april 2019

Dames 3 27 2de klasse D316 Liemeer 1-Old Course Loenen 2
De Pan 2-Leeuwenbergh 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 6 27 3de klasse D327 Zeegersloot 2-Houtrak 2
Anderstein 4-Capelle a/d IJssel 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 12 april 2019

Heren senioren 4 27 2de klasse P15 Domburgsche 1-Capelle a/d IJssel 1
De Merwelanden 2-Westerpark 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 7 27 4de klasse P38 Cromstrijen 1-De Brugse Vaart 1
Roxenisse 1-Grevelingenhout 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 14 april 2019

Dames 2 27 3de klasse D226 Reymerswaal 2-Kralingen 1
Domburgsche 1-Hitland 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2 27 3de klasse H231 Dirkshorn 1-Olympus 5
De Purmer 4-Capelle a/d IJssel 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 19 april 2019

Heren senioren 2 27 1ste klasse P8 De Hooge Rotterdamsche 1-De Pan 2
Kennemer 2-Noordwijkse 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 3 27 2de klasse P16 Rozenstein 1-Kennemer 3
Noordwijkse 4-Kleiburg 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 23 april 2019

Dames 1 27 1ste klasse D309 De Merwelanden 2-De Dommel 1
Princenbosch 2-De Goese Golf 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 25 april 2019

Dames senioren 2 27 1ste klasse M5 Rozenstein 2-Grevelingenhout 1
Houtrak 2-Kennemer 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames senioren 3 27 3de klasse M27 De Hooge Rotterdamsche 1-Kagerzoom 2
Rozenstein 5-Zeegersloot 2
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 26 april 2019

Heren senioren 1 18 2de klasse P215 Rijswijkse 2-Leeuwenbergh 1
Kagerzoom 3-Almeerderhout 4
11.30 (h1)
12.00 (h1)
Heren senioren 2 18 4de klasse P239 Rozenstein 4-Rijk van Nijmegen 1
Broekpolder 2-De Batouwe 1
11.30 (h10)
12.00 (h10)

Zondag 28 april 2019

Dames 2 36 Standaard 2de klasse D14 Hilversumsche 4-Zaanse 1
Broekpolder 2-Noordwijkse 4
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 1 27 2de klasse D213 De Goese Golf 1-Landgoed Bergvliet 1
Almkreek 1-Albatross 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Donderdag 2 mei 2019

Dames senioren 1 27 Hoofdklasse M4 Goyer 1-Toxandria 1
Kon. Haagsche 1-De Pan 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 3 mei 2019

Heren senioren 6 27 4de klasse P49 Kon. Haagsche 7-Groendael 2
De Hoge Kleij 3-Noordwijkse 5
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 8 27 5de klasse P90 Westerpark 3-Capelle a/d IJssel 4
Kon. Haagsche 9-Heemskerkse 3
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 7 mei 2019

Dames 2 27 2de klasse D315 Kleiburg 1-Cromstrijen 1
Hilversumsche 4-Kon. Haagsche 3
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 10 mei 2018

Heren senioren 1 27 Hoofdklasse P1 De Herkenbosche 1-De Pan 1
Kennemer 1-Crossmoor 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 5 27 4de klasse P65 De Haar 4-Goyer 5
Amsterdamse 4-Hilversumsche 4
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 12 mei 2019

Heren 5 36 3de klasse H127 Wouwse Plantage 3-Prise D’Eau 4
Landgoed Bergvliet 2-Capelle a/d IJssel 3
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1 27 1ste klasse H210 Cromstrijen 2-De Hooge Rotterdamsche 2
Princenbosch 1-De Lingenwaelsche 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 2 juni 2019

Jeugd 1 18 1ste klasse J112 Kon. Haagsche 1-Rijswijkse 1
Leeuwenbergh 1-Rozenstein 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)

Zondag 23 juni 2019

Jeugd 4 36 2de klasse J12 Kon. Haagsche 2-Zaanse 1
Olympus 1-Haarlemmermeersche 4
9.00 (h1)
9.30(h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 5 36 2de klasse J16 De Hooge Rotterdamsche 1-Delfland 1
Kleiburg 1-Leeuwenbergh 2
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 30 juni 2019

Jeugd 1 36 Hoofdklasse J4 Houtrak 1-Almeerderhout 1
Noordwijkse 2-Kon. Haagsche 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)

14.00 (h1)

Zondag 7 juli 2019

Jeugd 2 36 Hoofdklasse J1 Princenbosch 1-Noordwijkse 1
Cromstrijen 1-Haarlemmermeersche 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 3 36 1ste klasse J5 Goyer 1-Hilversumsche 1
De Pan 1-Noordwijkse 3
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

 

Skip to content