Starttijden Competitie 2018

[terug]

 

Team Holes Klasse Poule Teams Starttijden (hole)

Zaterdag 24 maart 2018

Heren 1 36 Standaard
Hoofdklasse
H1 Hilversumsche 1- Eindhovensche 1
De Hoge Kleij 1-Prise d’Eau 1
Noord Nederlandse 1-Goyer 1
9.00 (h1)
9.30(h1)
9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Vrijdag 30 maart 2018

Heren
Senioren 5
27 3de kl. P22 De Merwelanden 2-Zeegersloot 2
Leeuwenbergh 2-Roxenisse 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren
Senioren 7
27 5de kl. P71 De Strijensche 2-Cromstrijen 6
De Woeste Kop 2-Roxenisse 4
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 6 april 2018

Heren senioren 2 27 1ste klasse P6 Toxandria 1-Wouwse Plantage 1
Grevelingenhout 1-Capelle a/d IJssel 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 3 27 2de klasse P16 Kennemer 3-Hilversumsche 2
Haarlemmermeersche 2-Kralingen 1
10.30 (h10)
11.00(h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 8 april 2018

Dames 2 36 Reserve Hoofdklasse D102 Hilversumsche 3-Eindhovensche 2
Noordwijkse 4-De Dommel 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Dinsdag 10 april 2018

Dames 5 27 3de klasse D326 Dirkshorn 1-Zeegersloot 2
Kon. Haagsche 4-Old Course Loenen 3
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 6 27 3de klasse D321 Leeuwenbergh 1-Wouwse Plantage 2
Capelle a/d IJssel 1-Kleiburg 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 13 april 2018

Heren senioren 4 27 3de klasse P32 De Strijensche 1-Leeuwenbergh 3
Rozenstein 3-Princenbosch 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 1 18 1ste klasse P210 Dirkshorn 2-Noordwijkse 1
Kleiburg 1-Rozenstein 1
11.30 (h1)
12.00 (h1)

Zondag 15 april 2018

Heren 2 36 1ste klasse H111 Kennemer 4-De Hoge Kleij 4
Noordwijkse 7-Kon. Haagsche 4
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1 27 1ste klasse H205 Albatross 1-Wouwse Plantage 1
Cromstrijen 2-Grevelingenhout 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 17 april 2018

Dames 3 27 2de klasse D316 Delfland 1-Noordwijkse 3
Kennemer 3-Oude Maas 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 4 27 2de klasse D313 De Batouwe 2-Kralingen 2
Noordwijkse 4-Anderstein 4
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 20 april 2018

Heren senioren 6 27 4de klasse P60 Kon. Haagsche 5-Kleiburg 4
Wouwse Plantage 3-Bentwoud 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 8 27 5de klasse P84 Zeegersloot 4-Kon. Haagsche 6
Groendael 3-De Merwelanden 4
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 22 april 2018

Heren 3 36 Reserve 1ste klasse H108 De Merwelanden 2-Leeuwenbergh 2
Noordwijkse 6-De Purmer 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 4 36 Reserve 2de klasse H113 Kralingen 2-Wouwse Plantage 2
Grevelingenhout 2-Toxandria 3
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 24 april 2018

Dames 1 27 1ste klasse D309 Rozenstein 2-Noordwijkse 2
Kralingen 1-Zeegersloot 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 2 27 2de klasse D314 De Goese Golf 2-Oude Maas 1
De Merwelanden 2-Cromstrijen 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00(h10)

Donderdag 26 april 2018

Dames senioren 2 27 ste klasse M9 Kromme Rijn 1-Houtrak 2
Kennemer 2-Rijswijkse 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zaterdag 28 april 2018

Dames 1 36 Standaard Hoofdklasse D1 Wouwse Plantage 1-De Pan 1
Noord Nederlandse 1-Noordwijkse 1
Amelisweerd 1-Zeewolde 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
13.30 (h10)

Zondag 29 april 2018

Heren 2 27 2de klasse H218 Heemskerkse 4-De Purmer 3
Amsterdamse 2-Leeuwenbergh 2
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 3 mei 2018

Dames senioren 1 27 Hoofdklasse M2 De Dommel 1-Zeewolde 1
De Pan 1-Rosendaelsche `1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames senioren 3 27 3de klasse M25 Cromstrijen 1-Rozenstein 4
Kon. Haagsche 4-Groendael 1
10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 6 mei 2018

Dames 1 27 1ste klasse D208 Cromstrijen 1-Wouwse Plantage 1
De Woeste Kop 1-De Merwelanden 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 11 mei 2018

Heren senioren 1 27 Hoofdklasse P3 Zeegersloot 1-Hilversumsche 1
De Pan 1-De Noordhollandse 1
10.30 (h1)
11.00(h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 3 juni 2018

Jeugd 5 36 2de klasse J18 Princenbosch 3-De Hooge Rotterdamsche 1
The Duke 1-De Noordhollandse 3
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 10 juni 2018

Jeugd 3 36 1ste klasse J11 Leeuwenbergh 1-Cromstrijen 1
Noordwijkse 3-De Haenen 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 17 juni 2018

Jeugd 2 36 Hoofdklasse J2 Grevelingenhout 1-Princenbosch 1
Prise d’Eau 1-Eindhovensche 1
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 24 juni 2018

Jeugd 1 36 Hoofdklasse J3 Houtrak 1-Rijk van Nijmegen 1
Haarlemmermeersche 1-Eindhovensche 2
9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Jeugd 4 36 1ste klasse J6 Haarlemmermeersche 4-Rozenstein 1
Noordwijkse 2-De Noordhollandse 2
9.00 (h10)
9.30 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)
Jeugd 1 18 2de klasse J114 Kon. Haagsche 2-Grevelingenhout 2
Kleiburg 1-Cromstrijen 1
10.00 (h1)
10.30 (h1)