Starttijden Competitie 2017

 

Team Holes Klasse Poule Teams Starttijden (hole)

Donderdag 30 maart 2017

Dames senioren 2 27 1ste klasse. M5

Domburgsche 1-De Hooge Rotterdamsche 1

Gevelingenhout 1-Wouwse Plantage 1

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames senioren 3 27 2de klasse M14

Princenbosch 2-Prise d’Eau 2

Oosterhoutse 2-Reymerswael 1

10.30 (h10)
11.00 (h10)

13.30 (h10)

14.00(h10)

Vrijdag 31 maart 2017

Heren senioren 4 27 2de klasse P14 Toxandria 2-De Haenen 1
Kon. Haagsche 3-Liemeer 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren senioren 7 27 4de klasse P38

Spaarnwoude 3-Amsterdamse 4

Haarlemmermeersche 5-Kleiburg 3

10.30 (h10)

11.00 (h10)

13.30 (h10)

14.00 (h10)

Zondag 2 april 2017

Dames 2 36 1ste klasse D106

Houtrak 2-Hilversumsche 4

Heelsum 2-Noordwijkse 5

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 1 27 1ste klasse D205

Rijswijkse 1-Leeuwenbergh 1

Groen

dael 1-Albatross 1

10.00 (h1)

10.30 (h1)

13.30 (h10)

14.00 (h10)

Dinsdag 4 april 2017

Dames 1 27 1ste klasse. D310

De Hooge Rotterdamsche 1-Toxandria 1

Princenbosch 1-Kralingen 1

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Dames 2 27 1ste klasse D305

De Merwelanden 1-De Haar 1

Kennemer 2-Kon. Haagsche 1

10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Vrijdag 7 april 2017

Heren 1
senioren
27 1ste klasse P12

De Hooge Rotterdamsche 1-Noordwijkse 2

Haarlemmermeersche 2-Almeerderhout 2

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Donderdag 13 april 2017

Dames 1

senioren

27 Hoofdklasse M2

Rozenstein 1-Eindhovensche 1

Oosterhoutse 1-Noordwijkse 1

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 14 april 2017

Heren 3

senioren

27 2de klasse P13

Rozenstein 2-Noordwijkse 4

Kleiburg 1-Amsterdamse 2

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Heren 8

senioren

27 5de klasse P83

Leeuwenbergh 4-Zeegersloot 5

Kon. Haagsche 6-Haarlemmermeersche 9

10.30 (h10)
11.00 (h10)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Dinsdag 18 april 2017

Dames 4 27 2de klasse D320

Oude Maas 2-Zeegersloot 1

Kagerzoom 1-De Goese Golf 3

10.30 (h1)
11.00 (h1)

13.30 (h1)

14.00 (h1)

Vrijdag 21 april 2017

Heren 2

senioren

27 2de klasse P15 Oosterhoutse 2-De Merwelanden 1
Domburgsche 1-Leeuwenbergh 1
10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Heren 5

senioren

27 4de klasse P48

Oude Maas 2-Zeegersloot 3

Kleiburg 4-Roxenisse 2

10.30 (h10)

11.00 (h10)

13.30 (h10)

14.00 (h10)

Zondag 23 april 2017

 

Heren 3

36 1ste klasse H108

Rijswijkse 2-Leeuwenbergh 3

Noordwijkse 6-Kennemer 3

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 1 27 1ste klasse H211

Capelle a/d IJssel 1-Bentwoud 1

Rozenstein 1-Oude Maas 1

10.00 (h1)

10.30 (h1)

13.30 (h10)

14.00 (h10)

Dinsdag 25 april 2017

Dames 3 27 2de klasse D318

De Goese Golf 1-Groendael 2

Capelle a/d IJssel 1-Oude Maas 1

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Vrijdag 28 april 2017

Heren 6

senioren

27 4de klasse. P46

Haarlemmermeersche 7-Zeegersloot 4

Kon. Haagsche 4-Kennemer 7

10.30 (h1)
11.00 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Heren 1

senioren

18 1ste klasse P209

Rijswijkse 2-Dirkshorn 3

Rozenstein 1-Beemster 1

11.30 (h1)
12.00 (h1)

Zaterdag 29 april 2017

Heren 1 36 Hoofdkl. H1

Sallansche 1-Eindhovensche 1

De Hoge Kleij 1-Princenbosch 1

Houtrak 1-Kennemer 1

9.00 (h1)
9.30 (h1)9.00 (h10)
13.30 (h1)
14.00 (h1)13.30 (h10)

Zondag 30 april 2017

Heren 4 36 3de klasse H124

Houtrak 6-Dirkshorn 3

Kennemer 6-Westerpark 2

9.00 (h1)

9.30 (h1)

13.30 (h1)

14.00 (h1)

Heren 2 27 2de klasse H218

Kleiburg 1-Westerpark 1

Regthuys 1-Rozenstein 2

10.00 (h1)
10.30 (h1)
13.30 (h10)
14.00 (h10)

Zondag 7 mei 2017

Dames 1 36 1e klasse D5

Haarlemmermeersche 1-Kleiburg 1

Toxandria 1-Oude Maas 1

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)
Heren 2 36 Res.Hoofdklasse H101

Prise dÉau 2-Noordwijkse 2

Kon. Haagsche 3-Eindhovensche 4

9.00 (h10)

9.30 (h10)

 

13.30 (h10)

14.00 (h10)

Zondag 11 juni 2017

Jeugd 1 36 Hoofdklasse J2

Noordwijkse 2-Houtrak 1

Haarlemmermeersche 2-Almeerderhout 1

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 18 juni 2017

Jeugd 3 36 1ste klasse J8

Rozenstein 1-Kennemer 1

Leeuwenbergh 2-Almeerderhout 3

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)

Zondag 25 juni 2017

Jeugd 4 36 2de klasse J20

Leeuwenbergh 3-Kleiburg 1

De Hooge Rotterdamsche 1-Grevelingenhout 2

9.00 (h1

9.30 (h1)

13.30 (h1)

14.00 (h1)

Zondag 2 juli 2017

Jeugd 2 36 Hoofdklasse J1

Kon. Haagsche 1-Noordwijkse 1

Haarlemmermeersche 1-Grevelingenhout 1

9.00 (h1)
9.30 (h1)
13.30 (h1)
14.00 (h1)